Aktualności

z życia naszej szkoły

Bal nad bale! Studniówka Zespołu Szkół

    Tegoroczna studniówka, która miała miejsce 20 stycznia w Hotelu Janów, podobnie jak w poprzednich latach, przebiegła pod znakiem szyku, elegancji i tradycji. Po przemówieniu Pani Dyrektor Teresy Biernat oraz zaproszonych Gości, młodzież zatańczyła widowiskowego poloneza. Tuż po tym rozpoczęła się część nieoficjalna - poczęstunek i zabawa taneczna. Był też podniosły walc, a nawet skoczna belgijka.

     Uczniowie ostatnich klas technikum i liceum usłyszeli podczas balu liczne życzenia samych sukcesów i powodzenia na egzaminie maturalnym, a także podejmowania właściwych wyborów życiowych. Wyrazem wdzięczności ze strony uczniów były z kolei dedykacje muzyczne dla Pani Dyrektor, wychowawców oraz nauczycieli. Wszyscy uczestnicy studniówki bawili się wyśmienicie do "białego rana".

Zostało 100 dni do matury. Po wspaniałym balu, przyszedł czas systematyzowania wiedzy i intensywnych przygotowań do egzaminu dojrzałości. Życzymy zatem naszym czwarto i piątoklasistom - owocnej nauki spędzonej w atmosferze rzetelnej pracy.

Tekst: J. Kułażyńska

Źródło zdjęć: https://www.facebook.com/powiatjanowski

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji Technik programista Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny