Aktualności

z życia naszej szkoły

Ćwicz umysł - graj w szachy... TURNIEJ SZACHOWY W ZS

           Szachy to gra logiczna o niezwykle długiej historii. Niegdyś grywali w nie królowie, stąd zyskały one miano miano gry królewskiej. Na przestrzeni wieków zmieniały się reguły i styl gry, jednak to, co pozostało niezmienne, to wyśmienita rozrywka i emocjonalne wyzwanie, jakie stanowi każda rozgrywana partia.

           Zapraszamy wszystkich pasjonatów gry w szachy do udziału w TURNIEJU SZACHOWYM, który rozpocznie się 30 listopada. Osoby zainteresowane mogą zgłosić się do Pana Szymańskiego, który udzieli szczegółowych informacji i dokona zapisu. Zgłoszenia do udziału w turnieju odbywają się do 29 listopada (poniedziałek). W tym samym dniu odbędzie się losowanie miejsc do rozpisania w tabeli rozgrywek.

Dla najlepszych szachistów przewidziane są nagrody :)

          

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji