Aktualności

z życia naszej szkoły

Dzieło ludzkich serc i rąk - ołtarz na Boże Ciało 2024

     Co roku nasza szkoła przygotowuje ołtarz na Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Zawsze jest to ważne wydarzenie, które angażuje i konsoliduje całą społeczność szkolną. Kolektywne planowanie, realizowanie i tworzenie efektu końcowego napawa dumą i daje dużo satysfakcji. Jest dowodem na to, jak ważna jest solidarność i poczucie wspólnotowości. Poniższe fotografie prezentują ołtarze z poprzednich lat oraz tegoroczny, którego hasłem przewodnim są słowa - "UCZESTNICZĘ WE WSPÓLNOCIE KOŚCIOŁA".

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji Technik programista Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny