Aktualności

z życia naszej szkoły

KONKURS NA RECENZJĘ KSIĄŻKI

Masz ulubioną książkę, którą chętnie poleciłbyś innym? Jakaś opowieść przelana na papier zrobiła na Tobie szczególne wrażenie? A może historia, z którą wiązałeś duże nadzieje, kompletnie nie przypadła Ci do gustu?  Ten konkurs organizowany przez bibliotekę da Ci szansę wyrazić własne zdanie. Zostań recenzentem!

Do wygrania książki (nagrodzone zostaną kolejno trzy miejsca!) i jak przystało na recenzenta z prawdziwego zdarzenia, nastąpi publikacja pracy na stronie internetowej szkoły w zakładce BIBLIOTEKA.  

•    Recenzje należy przesłać na adres e-mail: mojabiblioteka_witos@o2.pl

•    Zgłoszenia przyjmowane są do 13 lutego.  

Biblioteka życzy ostrego pióra!

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji Technik programista