Aktualności

z życia naszej szkoły

Liceum mundurowe ZS na pikniku wojskowym „Wstąp do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej”

   21 maja 2022 roku w Kraśniku odbyła się prezentacja i promocja dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej. Podczas zorganizowanego pikniku zaprezentowano sprzęt, którym posługuje się wojsko. Można było też zapoznać się kierunkami kształcenia na uczelniach wojskowych, co bardzo zainteresowało kadetów, W czasie pikniku Minister Obrony Narodowej Pan Mariusz Błaszczak znalazł czas, aby porozmawiać i przywitać się z kadetami Naszej Szkoły. Rozmowa dotyczyła planów młodzieży, co do dalszej przyszłości. Wielu z młodych ludzi potwierdziło, że swoją przyszłość wiąże z wojskiem. Kadeci uczestniczyli także w przysiędze nowych żołnierzy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji Technik programista Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny