Aktualności

z życia naszej szkoły

"Nic nie tworzy przyszłości tak, jak marzenia" - ZAKOŃCZENIE R. SZK. 2023/2024

     Miniony rok szkolny zapisał się w historii naszej szkoły jako czas wytężonej pracy, zdobywania nowej wiedzy i uzyskiwania cennych kompetencji zawodowych i edukacyjnych. 21 czerwca cała społeczność szkolna "Witosa" spotkała się na uroczystej akademii, która podsumowała ostatnie dziesięć miesięcy nauki.

     Pani Dyrektor Teresa Biernat rozpoczęła uroczystość powitaniem przybyłych Gości, którzy następnie zabierali głos, życząc młodzieży słonecznych i bezpiecznych wakacji. Cytując słowa naszej Pani Dyrektor - warto pamiętać o przezorności i rozsądku, które powinny towarzyszyć letniemu wypoczynkowi: "Pamiętajmy, że nie każda woda jest płytka i nie każdy napotkany na naszej drodze człowiek ma dobre intencje...".

     Uczniowie, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i mogą pochwalić się sukcesami w konkursach i olimpiadach, otrzymali dyplomy oraz nagrody. Ich dumnym rodzicom wręczone zostały listy gratulacyjne ze słowami uznania. Tuż po tym odbyła się część artystyczna, która miała charakter symbolicznego pożegnania szkoły i powitania wakacji.

    "Nic nie tworzy przyszłości tak, jak marzenia". To motto uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/2024 przypomina nam, że najważniejsza jest determinacja w dążeniu do celu i stawianie sobie nowych wyzwań. Na razie wypoczywajmy. We wrześniu z nowym zapałem, siłami i motywacją będziemy wspólnie, jako społeczność szkolna, tworzyć przyszłość opartą na fundamencie naszych zrealizowanych marzeń.

J. Kułażyńska

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji Technik programista Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny