Aktualności

z życia naszej szkoły

Paintballowa integracja „mundurówki”

Paintball to gra z pogranicza sportu i rekreacji. W Polsce pojawił się na początku lat 90-tych i dość szybko zdobył sobie zwolenników. To sport, w którym siła nie odgrywa roli, bowiem istotna jest przede wszystkim - inteligencja, bystrość, szybkie reagowanie oraz determinacja. Gra polega na tym, że uczestnicy strzelają do siebie nawzajem z pistoletów pneumatycznych nabojami wypełnionymi kolorową farbą.

22 września uczniowie wszystkich klas mundurowych Zespołu Szkół w liczbie 76 osób, mieli przyjemność wspólnie integrować się na Zoomie Natury. Korzystając z przyjaznej aury i słonecznej pogody uczniowie uczestniczyli w zawodach typu Paintball oraz wspólnie biesiadowali przy ognisku z kiełbaskami. Było dużo śmiechu i mnóstwo wrażeń, a to wszystko dzięki fantastycznej zabawie na świeżym powietrzu, w urokliwym otoczeniu Lasów Janowskich.

T. Gałucha, R. Szymański, A. Jarosz, C. Dobrowolski, J. Kułażyńska; Foto: Tomasz Gałucha

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji