Aktualności

z życia naszej szkoły

Patriotyczne pierniki od młodych gastronomów

     Niepisaną tradycją Zespołu Szkół stało się pieczenie wyjątkowych pierników z okazji upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę. Wyjątkowych, bo lukrowanych w barwach bieli i czerwieni, a przypominających swą formą kształt granic Polski.

      Uczniowie klasy II tż i III tż, pod czujnym okiem nauczycielek przedmiotów gastronomicznych: Pani Bogumiły Kmity i Pani Anny Balczerowskiej, upiekli, zapakowali, a następnie w dniu 11 listopada poczęstowali piernikami uczestników Obchodów Narodowego Święta Niepodległości. To ciepły gest, który zawsze wywołuje uśmiech na twarzach osób obdarowanych. Podglądaliśmy proces powstawania ciastek. Oto on:

Smacznego!

J. Kułażyńska

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji Technik programista