Aktualności

z życia naszej szkoły

PÓŁFINAŁ I FINAŁ V WOJEWÓDZKICH ZAWODÓW STRZELECKICH o nagrodę Dowódcy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej

    Zawody odbyły się 20 maja na strzelnicy "Centrum Szkoleń Strzeleckich Shooter”. W półfinale wzięło udział pięć drużyn z kwalifikacji reprezentując szkoły z terenu województwa lubelskiego oraz drużyny wystawione przez Wojska Obrony Terytorialnej. W półfinale strzelania odbyły się w trzech postawach: leżąc, klęcząc i stojąc z przelicznikiem czasowym.
    Do finału awansowały dwie drużyny WOT oraz trzy drużyny reprezentujące następujące szkoły: LO Dęblin, ZSE Lublin i ZS Janów Lubelski. Po strzelaniu z KBK AK na czas nasza drużyna w składzie: Florek Julia, Mucha Natalia i Zapora Aneta zajęły V miejsce. Wygrały drużyny Wojsk Obrony Terytorialnej. Indywidualnie miejsce VII zdobyła Natalia Mucha.
GRATULUJEMY !!!
tekst i foto: C. Dobrowolski

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji Technik programista Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny