Aktualności

z życia naszej szkoły

PRÓBA WIEDZY Z ARKUSZEM MATURALNYM

Hej, za rok matura, za pół roku,

Już niedługo, coraz bliżej, za pół roku.  

 
            Powyższe słowa popularnej piosenki Czerwonych Gitar co roku towarzyszą uczniom najstarszych klas szkoły średniej. Egzamin maturalny, sugestywnie nazywany egzaminem dojrzałości, to sprawdzian wiedzy z przedmiotów humanistycznych i ścisłych, a także z języków obcych. Jednak zanim przyszli abiturienci przystąpią do właściwej matury, mają możliwość sprawdzenia poziomu swojej wiedzy na maturze próbnej.

          22 listopada w Zespole Szkół rozpoczął się próbny egzamin dojrzałości. Uczniowie korzystają z arkuszy przygotowanych przez Wydawnictwo Operon. Wyniki, które uzyskają, będą dla nich istotną wskazówką, co jeszcze muszą powtórzyć i jak rozplanować naukę na kolejne pół roku. A tyle zaledwie pozostało  do majowych zmagań maturalnych.

Życzymy powodzenia!

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji