Aktualności

z życia naszej szkoły

Rekreacja i rozrywka na łonie natury - wycieczka klasy I lgh i III a

    Korzystając z pogodnej, majowej aury klasa I lgh i III a uczestniczyły w rekreacyjnej wycieczce. Uczniowie, pod opieką Pani Ewy Biernat, Pani Katarzyny Mazur i Pani Anny Korgi, najpierw wzięli udział w spływie kajakowym rzeką Bukowa w Momotach Dolnych, a następnie świetnie się bawili na emocjonującym paintballu. Na koniec posilili się pysznymi kiełbaskami prosto z ogniska. Był to fantastyczny dzień, bo rekreacja na świeżym powietrzu zawsze dostarcza mnóstwa pozytywnych wrażeń.

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji Technik programista Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny