Aktualności

z życia naszej szkoły

Relacja z X edycji biegu Tropem Wilczym

6 marca 2022r na Uroczysku Kruczek odbyła się X edycja biegu Tropem Wilczym pamięci Żołnierzy Wyklętych zorganizowana przy współpracy Wiesława Gzika oraz Stowarzyszenia Sportowo-Obronnego DRUH z Janowa Lubelskiego. Jest to ogólnopolski bieg na symbolicznym dystansie 1963m upamiętniającym rok śmierci Józefa Franczaka ps. „Laluś”. Podczas tej edycji pobiegło około 360 uczestników, mając do wyboru dwa dystanse: 1963m oraz 5000m. Pośród nich licznie wystartowali uczniowie klas mundurowych z Zespołu Szkół.

zdj. T Gałucha, D. Kozdra; tekst T Gałucha;

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji