Aktualności

z życia naszej szkoły

Tajniki gastronomii pod okiem najlepszych - szkolenie uczniów TŻiUG w Tarnowie

     17 i 18 czerwca uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych Zespołu Szkół, pod opieką nauczycielek przedmiotów zawodowych Pani B. Kmity i Pani A. Balczerowskiej, uczestniczą w szkoleniu zawodowym w Tarnowie. Młodzież uczy się od profesjonalisty - mistrza kuchni - sporządzania, podawania i dekorowania dań oraz przystawek. To wartościowe warsztaty, dzięki którym nasi gastronomowie nabędą nowe kompetencje i umiejętności w swojej profesji. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze szkolenia.

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji Technik programista Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny