Aktualności

z życia naszej szkoły

To był maj...! BEZPIECZNA MAJÓWKA Z WITOSEM 2024

    Znane powiedzenie mówi, że "maj bogaty, sieje kwiaty". I właśnie w ten kwiecisty miesiąc, co roku w Witosie, organizowane jest wyjątkowe wydarzenie - akcja profilaktyczna "BEZPIECZNA MAJÓWKA Z WITOSEM". Celem przedsięwzięcia jest edukacja młodzieży w zakresie bezpieczeństwa na drodze i kształtowanie postaw prozdrowotnych.

    22 maja w naszej szkole gościliśmy ósmoklasistów oraz ich nauczycieli i wychowawców. Na początku uroczystości wszystkich przybyłych na wydarzenie ciepło powitała Pani Dyrektor Teresa Biernat, która zapowiedziała prezentację poszczególnych kierunków kształcenia, znajdujących się w ofercie edukacyjnej Zespołu Szkół na rok szkolny 2024/2025. Tuż po niej odbyły się występy wokalne uczniów naszej szkoły oraz reprezentantów klas ósmych. Po części oficjalnej nastąpiło wspólne grillowanie i słodki poczęstunek przygotowany przez społeczność uczniowską Zespołu Szkół. Jak zawsze nasza młodzież spisała się na medal!

    Osoby chętne mogły skorzystać z symulatora jazdy - strefy zgniotu i alkogogli. Niemałą atrakcją był pokaz crossów, fotobudka, a także liczne konkursy, pokazy, zabawy i gry z nagrodami. Zainteresowaniem cieszyły się również zawody wojskowe na strzelnicy wirtualnej i pneumatycznej.

Dziękujemy wszystkim przybyłym Gościom! Do zobaczenia za rok! Tymczasem dbajmy o swoje zdrowie i bezpieczeństwo, mając na uwadze dobrostan własny i innych użytkowników dróg.

J. Kułażyńska

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji Technik programista Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny