Aktualności

z życia naszej szkoły

XXX Jubileuszowy Miedzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego KIELCE 2022 - fotorelacja

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to nie tylko kompleksowa prezentacja sprzętu wojskowego, ale także biznesowe spotkania i umowy zawierane pomiędzy producentami sektora obronnego z różnych kontynentów. Trzecia wystawa Europy, po targach w Paryżu i Londynie, odbyła się od 6 do 9 września 2022 roku. Partnerem strategicznym Salonu jest Polska Grupa Zbrojeniowa.

Tegoroczne jubileuszowe XXX targi gościły młodzież z klasy mundurowej 4b Zespołu Szkół w Janowie Lubelskim, która wybrała się tam 8 września. Młodzież miała okazję zobaczyć najnowszy sprzęt wojskowy z różnych stron świata, spotkać ciekawe osobistości takie jak m. in. Naval (Paweł Mateńczuk) - były żołnierz Jednostki Wojskowej GROM, pisarz i podróżnik oraz obejrzeć zniszczony sprzęt Federacji Rosyjskiej z wojny na Ukrainie.

Tekst: T. Gałucha

Foto: T. Gałucha

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji Technik programista Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny