Aktualności

z życia naszej szkoły

ZAKOŃCZENIE SEZONU SPORTOWEGO ZAMKNIĘTE SUKCESEM

    Turniejem SIATKÓWKI PLAŻOWEJ zakończyliśmy rozgrywki sportowe w roku szkolnym 2023/2024. 4 czerwca na terenie Zoomu Natury w Janowie Lubelskim rozegraliśmy zawody w SIATKÓWKĘ PLAŻOWĄ - ostatnie zawody w ramach Licealiady.
Drużyna dziewcząt (Emilia Śmietana, Kamila Kamyszek) a także drużyna chłopców (Bartek Breś, Kacper Gałus, Oleksander Kopetsky) zakończyła sezon 2023/2024 miejscem na podium, zajmując II miejsce.
GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM SPORTOWCOM, którzy reprezentowali naszą szkołę w tym roku szkolnym na zawodach sportowych.

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji Technik programista Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny