Aktualności

z życia naszej szkoły

Zaproszenie do udziału w Konkursie Score Hunter Junior

         Zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w KONKURSIE edukacyjnym - Score Hunter Junior, którego celem jest upowszechnienie wiedzy na temat budowania wiarygodności finansowej i bezpiecznego korzystania z produktów kredytowych. Organizatorem konkursu jest Biuro Informacji Kredytowej SA, natomiast partnerem głównym Konkursu jest Fundacja Warszawskiego Instytutu Bankowości. W bieżącym roku szkolnym odbędzie się już II edycja Score Hunter Junior. Konkurs polega na zdobyciu jak największej liczby punktów w GRZE poprzez wykonywanie wyzwań na specjalnej platformie. Ta "grywalizacja" składa się z prostych zadań, quizów, materiałów video umożliwiających uczniom pozyskiwanie wiedzy w przystępny i kreatywny sposób. Co ważne, platforma ta dostępna jest zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych. Do wygrania są atrakcyjne nagrody, m.in.: Smartwatche, karty przedpłacone, nagrody finansowe. Żeby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na platformie www.junior.scorehunter.edu.pl

       Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy ukończyli 16 lat (za pisemną zgodą przedstawiciela ustawowego), posiadających miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz status ucznia Szkoły, która została zgłoszona do udziału w Konkursie przez Koordynatora (Izabela Mak).
        Czas trwania konkursu: do 30 kwietnia 2022 r.

Nauczyciel podstaw przedsiębiorczości i przedmiotów zawodowych: mgr Izabela Mak

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji