Aktualności

z życia naszej szkoły

Życzymy połamania piór !!!

Drodzy uczniowie!

Dzisiaj uczniowie Technikum Zawodowego im. Wincentego Witosa rozpoczęli letnią sesję egzaminacyjną. Mamy nadzieję, że dotychczas zdobyta wiedza, nabyte umiejętności oraz kompetencje przyniosą wymierne efekty w postaci wysokich wyników na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie.
Życzymy Wam, aby wyniki, które uzyskacie, odpowiadały Waszym oczekiwaniom i zapewniły możliwość realizacji dalszych życiowych planów i zamierzeń.
Życzymy konsekwencji i pomyślności. Niech w tych ważnych dniach nie opuszcza Was optymizm i szczęście.
Życzymy powodzenia!

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji