Aktualności

z życia naszej szkoły

W trosce o czystość obszarów chronionych

     Zieleń, droga nieopodal lasu, słoneczny dzień i ONI - młodzi, wspaniali, chętni do pracy na rzecz środowiska naturalnego. 15 września klasa 3a, pod opieką nauczycielki biologii Pani Kingi Jargiło, wzięła udział w akcji Odśmiecania Krajobrazu z Zespołem Lubelskich Parków Krajobrazowych. Jest to organizowana od dekady przez ZLPK inicjatywa, której celem jest sprzątanie terenów chronionych. Wspólna praca na rzecz natury i troska o jej dobrostan to jedne z najważniejszych wartości, które przyświecają pracy dydaktycznej i wychowawczej w Zespole Szkół. Cieszymy się, że nasi uczniowie prezentują postawy proekologiczne i są gotowi do działań na rzecz swojej Małej Ojczyzny.

J. Kułażyńska

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji Technik programista