Aktualności

z życia naszej szkoły

OCZYWIŚCIE, ŻE TAM BYLIŚMY!!! Nasi geodeci na warsztatach na Wydziale Inżynierii Produkcji UP w Lublinie

     15 listopada Zakład Geodezji i Informacji Przestrzennej UP w Lublinie wraz ze studentami geodezyjnego koła naukowego EQUATOR, przygotował szereg ciekawych prelekcji i warsztatów, skierowanych do uczniów klas geodezyjnych.
Mogliśmy wysłuchać prelekcji pt.:
1. "Jak zostać geodetą?" pana Marka Kłopotka, Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego.
2. "Z GIS-em w kosmos" pana dr Szymona Chmielewskiego.
3. "Nowoczesne rozwiązania pomiarowe" pana Mateusza Doroszuka, przedstawiciela firmy TPI .
4. "Projekty, staże, konferencje - z życia koła" przedstawicieli studentów Geodezyjnego Koła Naukowego "EQUATOR".
     Następnie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach pt. "Dane GIS - mapa powiatu w programie QGIS". Po ciekawych zajęciach, zadowoleni, postanowiliśmy w ramach integracji międzyklasowej wybrać się na kręgle.
Nauczycielki przedmiotów zawodowych: P. Siek, A. Czerepak

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji Technik programista Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny