Aktualności

z życia naszej szkoły

Konkursy literackie rozstrzygnięte

     W Zespole Szkół nie brakuje prawdziwych miłośników języka polskiego! Z okazji Miesiąca Języka Ojczystego nauczycielki języka polskiego przygotowały dwa konkursy literackie: "LEKTURA W OBIEKTYWIE" i "PATRIOTYCZNY LITERAT". Znamy już zwycięzców:
 - "LEKTURA W OBIEKTYWIE":
I miejsce - Oliwia Lewczyk 1 LO
II miejsce - Magdalena Groszek 2 tżh
- "PATRIOTYCZNY LITERAT":
I miejsce - Magdalena Groszek 2 tżh
II miejsce Kamila Jakubiec IV LO
III miejsce - Weronika Ryboczkina 3 hot
Gratulujemy!
Organizatorzy: nauczyciele poloniści

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji Technik programista