Aktualności

z życia naszej szkoły

Wrześniowy kiermasz podręczników za nami!

     13 września w środę na długiej przerwie odbył się nasz coroczny kiermasz szkolnych podręczników, który organizuje Samorząd Uczniowski. Każdy zainteresowany zaopatrzył się w potrzebne do nauki książki. Ideą tego przedsięwzięcia jest zakup pomocy dydaktycznych za przystępną, znacznie tańszą cenę. Jest to także okazja do integracji społeczności uczniowskiej.

Zapraszamy na kolejny kiermasz za rok i życzymy wszystkim uczniom powodzenia w nowym roku szkolnym.

J. Kułażyńska

ARCHIWALNA

Strona internetowa

Nasze kierunki Liceum ogólne, klasa mundurowa Technik geodezji Technik logistyk Technik leśnik Technik hotelarstwa Technik żywienia i gastronomii Technik teleinformatyk Technik BHP Technik administracji Technik programista Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny Liceum ogólne, Profil kryminalistyczno-psychologiczny